Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie

O nas

O Kancelarii

Jesteśmy spółką zajmującą się usługami doradczymi, księgowymi, prawniczymi. Działamy na rynku wspomnianych usług od 1993 roku. Każdy ze wspólników jest specjalistą w innym zakresie. Posiadamy bogate doświadczenie wynikające z pracy zawodowej i ukończonych dodatkowych kursów.

Nasza firma współpracuje z kancelarią notarialną, kancelarią radców prawnych oraz z doradcami podatkowymi. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Stosujemy indywidualne podejście do każdej firmy uwzględniające jej wymagania i oczekiwania. Biorąc to pod uwagę, szukamy optymalnych dla niej rozwiązań.

Donata Sobala

posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne i prawnicze, jest biegłym rewidentem (nr wpisu 9501). Była również przez trzy lata biegłym sądowym. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, uproszczonych form rozliczeń. Specjalizuje się w prawie pracy oraz rozliczeniach w zakresie ubezpieczeń społecznych. Jej pasją jest prawo gospodarcze. Lubi tworzyć i weryfikować umowy cywilne.

Krzysztof Sobala

posiada wykształcenie wyższe techniczne, jest biegłym rewidentem (nr wpisu 9992). Ukończył podyplomowe studia w zakresie analizy finansowej i controllingu. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie wprowadzania do stosowania polityki rachunkowości, tworzenia kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i świadczonych usług. Tworzy ciekawe i efektywne rozwiązania dla firm produkcyjnych i usługowych w zakresie budżetowania i controllingu. Jest wykładowcą, prowadzi kursy w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej. Lubi wyzwania.